Dönüştürücünün Araması Burada Sona Eriyor Farklı biçimleri doc dosyalarına dönüştürebilen birçok yazılım vardır, ancak her biçim için kullanıcıların her görüntü için uygun yazılımı bulması gerekir. Ancak artık her türden görüntüyü kolayca düzenlenebilir dosyalara dönüştürmek için fotoğrafı worde çevirme seçeneğini kullanabilirsiniz. OCR teknolojisinin bu çok yönlü yeteneği, onu diğer dönüştürücülerden önce benzersiz kılar. Üstelik yeni başlayanların bile kullanabileceği bir çocuk oyunudur. OCR dönüştürücü yalnızca sağlanan görüntüden verileri okur ve ardından verileri kullanıcının ihtiyaçlarına göre kolayca değiştirebileceği bir kelime dosyasına dönüştürür.

fotoğrafı worde çevirme aslında resmin net ve görünür hale geldiği birikmiş piksellerin bir parçasıdır. Görüntünün kalitesi büyük ölçüde görüntüye bağlıdır. Bir resmin içine yerleştirildiğinde fotoğrafı worde çevirme, ister anlık görüntü ister metin kılavuzu olsun, verileri bir.doc dosyasına dönüştürerek okur. A.doc dosyası, kullanıcının metni silebileceği, güncelleyebileceği, değiştirebileceği ve düzeltebileceği bir belgedir. Yazı tipini, boyutunu ve stilini değiştirme seçeneği de vardır. Ayrıca Microsoft Word'ün mevcut biçimindeki hataları ve hataları belirtir ve bunları otomatik olarak düzeltir. Ayrıca tek bir yazım hatası veya dilbilgisi hatasına bile işaret ediyor.

Şimdi, ne tür görüntülerin yerini alabileceği sorusu ortaya çıkıyor? Bu yazılım tek bir formata sıkıştırılmamıştır, ancak görüntü formatlarında çok yönlülük ve çeşitlilik vardır. Tiff, .tif, .jpeg, .jpg, .bmp, .gif ve daha birçok formatı tek tıkla değiştirebilirsiniz. Benzer şekilde, dönüşümü sıkıştırılmaz fotoğrafı worde çevirme. Faksla gönderilen bir belge, anlık görüntü, cep telefonundan veya dijital kameradan görüntü, masa içeren görüntü, tasarım veya logo içeren görüntü ekleyebilirsiniz, hemen hemen her tür veri sorunsuz bir şekilde belge dosyasına dönüştürülebilir. Örneğin, bir sayfanın taranmış bir kopyasına sahipseniz ve ondan bir görüntü çıkarmak istiyorsanız, OCR görüntüsünü kelime dönüştürücüsünü kullanarak .doc dosyasına dönüştürün ve görüntüyü silin ve ardından kaydedin. Görev, biraz meyve yemek kadar basit.

Dönüştürmek için, görüntüyü bilgisayarınıza kelime dönüştürücüsüne yüklemeniz, çalıştırmanız ve dönüştürmek istediğiniz dosyayı koymanız, hedefi seçmeniz ve dönüştürmek için tıklamanız yeterlidir. Saniyelerle görüntü değişebilir hale gelecektir. OCR teknolojisinin görüntüsü, OCR teknolojisinin kullanımında görüntülenebilir, dönüştürme görevlerini basitleştirmiştir. Verimliliği ve çok yönlülüğü, yazılım yığınları arasında olağanüstü olmasının sebebidir.
Yazar, OCR teknolojisi ve resimden kelimeye dosya dönüştürme konusunda uzmandır ve OCR teknolojisini kullanarak resimleri kelime dosyalarına dönüştürmek için bir yazılım sağlar.

Author's Bio: 

I am a professional writer.